ماجراجویی در سفر به هند

موج سواری در تامیل نادو

اگر قصد سفر به هند را دارید باید بدانید که از بین محبوب ترین ساحل ها برای کسانی که علاقه زیادی به موج سواری دارند ساحل تامیل نادو از بقیه شهرت بیشتری دارد. این ساحل با داشتن کافه ها و رستوران های زیادی در کنار خود ، تفریحگاه مناسبی برای گردشگران و بومیان است موج سواری از تفریحات عمده ی این ساحل است و علاقه مندان به موج سواری حتی اگر مبتدی باشند می توانند از مربیان حرفه ای آنجا کمک بگیرند و یک دوره کوتاه چند دقیقه ای آموزش مبتدی ببینند و سوار بر تخته ها از موج های دریا لذت ببرند و تفریح کنند .

کرگدن های شاخ دار را از نزدیک ببنید

در سفر به هند متوجه خواهید شد که هند یکی از دوازده مرکز بزرگ تنوع زیست شناختی در سراسر جهان است. در هند تعداد زیادی از جانوران وحشی و بزرگ وجود دارند، از جمله فیل آسیایی، ببر، کرگدن های تک شاخ، شیر آسیایی، پلنگ، گاومیش وحشی، یوزپلنگ، خوک خرطوم دار و … .

اما در این قسمت ما می خواهیم درباره ی کرگدن های تک شاخ صحبت کنیم .

اگر می خواهید کرگدن های تک شاخ را بینید حتما به پارک ملی کازیرانگا در مرکز ایالت آسام هند در شمال شرقی این کشوربروید. این منطقه جزو مناطق دست نخورده و بکر در هند محسوب می شود و بیشترین تعداد کرگدن های تک شاخ در آن وجود دارد ، به آنجا بروید تا از طبیعت و دیدن حیاط وحش در این منطقه لذت ببرید و همچنین کرگدن ها و بچه هایشان را از نزدیک تماشا کنید  .

کرگدن ها از گونه پستانداران هستند و بسیار تنومند و قوی ، بزرگترین نوع آنها در هند زندگی می کند درکرگدن های تک شاخ هر دو نوع ماده و نر دارای شاخ هستند که این شاخ ها در ماده ها بزرگتر است .

قایق سواری در کرالا بهشتی بی نظیر

کرالا یکی از شهر های زیبا و بی نظیر در هند است ، این شهر در جنوب هند واقع شده است. جاذبه های زیادی دارد از جمله ساحل ها و مزارع پلکانی زیبا ،کوهستان ها، بازار هایی با صنایع دستی و سرشار از هنرکه نشانده ی فرهنگ و رسومات هند است ، همه این ها باهم چشم انداز قشنگی به این  منطقه داده است که چشم هر بیننده ای را خیره می کند و همچنین این شهر به با سواد ترین شهر هند نیز معروف است و مردم آن پیرو ادیان مختلفی است که این گوناگونی باعث ساخت مسجد، معابد وکیسا های زیبا وچشم نوازی شده است. مجموع این زیبایی ها کرالا را به یک شهر توریستی تبدیل کرده است که سالانه افراد زیادی از این شهر دیدن می کنند.

و اما قایق سواری در کرالا ، در این منطقه آبراه های طبیعی و مصنوعی زیادی وجود دارد که در گذشته از آنها به عنوان راه های عبور و مرور استفاده میکردند، که امروزه همین آبراه ها از دلیل های مهم برای جذب گردشگران شده است. زیرا از آنها به عنوان تفریح و سرگرمی استفاده می شود می توانید قایقی اجاره کنید و در این شهر گردش کنید و در حین قایق سواری از غروب آفتاب لذت ببرید .

گردش و کوهنوری در سفر به هند

یکی از تفریحات در سفر به هند می تواند گردش وکوه نوردی در دره ی سیانگ باشد این دره داری مسیر های تنگ و باریک است که بسیار سفر شما را چالش برانگیز می کند و شما را بسیار سرگرم کند و حس ماجراجویانه شما را برمی انگیزد. این دره در شرق هند واقع شده است که پوشیده از سبزه زار های زیباست و پر از تفریحات طبیعی است، شما می توانید با همراه داشتن وسایل مورد نیاز و مناسب یه روز کامل را سپری کنید؛ بدون این که لحظه ای حس خستگی به شما دست بدهد. این مسیر ها می تواند تجربه های زیاد و شیرینی را برای شما به جا بگذارد در واقع اگر علاقه مند به طبیعت و جاذبه های طبیعی هستید حتما به دره ی سیانگ سفر کنید و ساعاتی از روز خود را در این دره ی بکر بگذرانید.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه نظرات موجود روی مطالب مرتبط با کاربران است.

پست الکترونیکی شما منتظر خواهد شد. فیلد های اجباری با * مشخص شده اند.

*
*

لطفا متن عکس را در کادر بالا وارد کنید